zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Orlik Darłowo
Pauza
Sława Jedynka Sławno
3:0
Sianowska Akademia Sportu
UKS Opty Mielno
5:6
Sokół Karlino
UKS II Unia Białogard
1:1
Arkadia Malechowo
UKS Unia Białogard
1:3
FCSM Kołobrzeg
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
Pauza
Sokół Karlino
7:2
UKS II Orlik Darłowo
UKS II Unia Białogard
2:1
UKS Unia Białogard
FCSM Kołobrzeg
2:7
Sława Jedynka Sławno
Sianowska Akademia Sportu
8:2
UKS Opty Mielno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
Pauza
Sława Jedynka Sławno
10:2
UKS II Unia Białogard
UKS Opty Mielno
0:1
FCSM Kołobrzeg
UKS II Orlik Darłowo
3:2
Sianowska Akademia Sportu
UKS Unia Białogard
8:0
Arkadia Malechowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
Pauza
FCSM Kołobrzeg
1:1
UKS II Orlik Darłowo
UKS Opty Mielno
1:2
UKS II Unia Białogard
UKS Unia Białogard
1:1
Sława Jedynka Sławno
Arkadia Malechowo
1:7
Sokół Karlino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
FCSM Kołobrzeg
Pauza
UKS II Orlik Darłowo
3:1
UKS II Unia Białogard
Sława Jedynka Sławno
3:0
Arkadia Malechowo
UKS Unia Białogard
6:3
UKS Opty Mielno
Sokół Karlino
7:0
Sianowska Akademia Sportu
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Unia Białogard
Pauza
Arkadia Malechowo
2:6
Sianowska Akademia Sportu
UKS Unia Białogard
4:0
UKS II Orlik Darłowo
Sława Jedynka Sławno
6:2
UKS Opty Mielno
FCSM Kołobrzeg
0:5
Sokół Karlino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Unia Białogard
Pauza
Sokół Karlino
8:0
UKS II Unia Białogard
UKS II Orlik Darłowo
0:2
Sława Jedynka Sławno
Sianowska Akademia Sportu
3:0
FCSM Kołobrzeg
UKS Opty Mielno
3:2
Arkadia Malechowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Jedynka Sławno
Pauza
UKS Unia Białogard
2:3
Sokół Karlino
Arkadia Malechowo
1:1
FCSM Kołobrzeg
UKS II Unia Białogard
0:10
Sianowska Akademia Sportu
UKS Opty Mielno
0:1
UKS II Orlik Darłowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Opty Mielno
Pauza
UKS II Orlik Darłowo
1:0
Arkadia Malechowo
Sokół Karlino
3:1
Sława Jedynka Sławno
UKS Unia Białogard
1:1
Sianowska Akademia Sportu
FCSM Kołobrzeg
0:2
UKS II Unia Białogard
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Orlik Darłowo
Pauza
Sianowska Akademia Sportu
3:0
Sława Jedynka Sławno
Sokół Karlino
4:2
UKS Opty Mielno
Arkadia Malechowo
0:0
UKS II Unia Białogard
FCSM Kołobrzeg
1:3
UKS Unia Białogard
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia Malechowo
Pauza
Sława Jedynka Sławno
5:0
FCSM Kołobrzeg
UKS Unia Białogard
2:0
UKS II Unia Białogard
UKS Opty Mielno
0:2
Sianowska Akademia Sportu
UKS II Orlik Darłowo
3:5
Sokół Karlino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Karlino
Pauza
Sianowska Akademia Sportu
3:2
UKS II Orlik Darłowo
Arkadia Malechowo
1:3
UKS Unia Białogard
FCSM Kołobrzeg
1:1
UKS Opty Mielno
UKS II Unia Białogard
1:4
Sława Jedynka Sławno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sianowska Akademia Sportu
Pauza
Sokół Karlino
4:1
Arkadia Malechowo
UKS II Unia Białogard
1:5
UKS Opty Mielno
UKS II Orlik Darłowo
4:0
FCSM Kołobrzeg
UKS Unia Białogard
0:1
Sława Jedynka Sławno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
FCSM Kołobrzeg
Pauza
Arkadia Malechowo
2:0
Sława Jedynka Sławno
UKS II Unia Białogard
2:4
UKS II Orlik Darłowo
UKS Opty Mielno
2:1
UKS Unia Białogard
Sianowska Akademia Sportu
2:6
Sokół Karlino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Unia Białogard
Pauza
Sianowska Akademia Sportu
1:0
Arkadia Malechowo
Sokół Karlino
13:0
FCSM Kołobrzeg
UKS II Orlik Darłowo
2:3
UKS Unia Białogard
UKS Opty Mielno
0:1
Sława Jedynka Sławno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Unia Białogard
Pauza
Arkadia Malechowo
3:1
UKS Opty Mielno
UKS II Unia Białogard
1:6
Sokół Karlino
Sława Jedynka Sławno
4:0
UKS II Orlik Darłowo
FCSM Kołobrzeg
1:4
Sianowska Akademia Sportu
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Jedynka Sławno
Pauza
Sokół Karlino
1:3
UKS Unia Białogard
Sianowska Akademia Sportu
4:2
UKS II Unia Białogard
UKS II Orlik Darłowo
2:4
UKS Opty Mielno
FCSM Kołobrzeg
- : -
Arkadia Malechowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Opty Mielno
Pauza
Sianowska Akademia Sportu
- : -
UKS Unia Białogard
Arkadia Malechowo
- : -
UKS II Orlik Darłowo
UKS II Unia Białogard
- : -
FCSM Kołobrzeg
Sława Jedynka Sławno
- : -
Sokół Karlino
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij