zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Slawoborze
2:8
Olimp Gościno
Wybrzeże Biesiekierz
0:3
Rasel Dygowo
Spójnia Świdwin
2:2
Bajgiel Będzino
UKS Unia Białogard
5:3
Astra Ustronie Morskie
Płomień Myślino
1:8
Jantar Siemyśl
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
2:13
UKS Unia Białogard
Bajgiel Będzino
4:3
Pomorzanin Slawoborze
Olimp Gościno
2:2
Rasel Dygowo
Astra Ustronie Morskie
4:0
Płomień Myślino
Jantar Siemyśl
4:8
Spójnia Świdwin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Myślino
1:3
Wybrzeże Biesiekierz
Astra Ustronie Morskie
7:3
Spójnia Świdwin
UKS Unia Białogard
6:2
Rasel Dygowo
Olimp Gościno
1:1
Bajgiel Będzino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Siemyśl
- : -
Olimp Gościno
Wybrzeże Biesiekierz
2:7
Spójnia Świdwin
UKS Unia Białogard
22:0
Płomień Myślino
Bajgiel Będzino
1:2
Rasel Dygowo
Astra Ustronie Morskie
3:0
Pomorzanin Slawoborze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
3:6
Jantar Siemyśl
Płomień Myślino
0:10
Rasel Dygowo
Pomorzanin Slawoborze
4:4
Wybrzeże Biesiekierz
Olimp Gościno
5:4
Astra Ustronie Morskie
Spójnia Świdwin
0:4
UKS Unia Białogard
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Myślino
0:12
Spójnia Świdwin
Wybrzeże Biesiekierz
1:4
Olimp Gościno
Rasel Dygowo
0:2
Jantar Siemyśl
Astra Ustronie Morskie
3:0
Bajgiel Będzino
UKS Unia Białogard
5:1
Pomorzanin Slawoborze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
2:10
Wybrzeże Biesiekierz
Jantar Siemyśl
6:5
Astra Ustronie Morskie
Pomorzanin Slawoborze
10:1
Płomień Myślino
Olimp Gościno
2:2
UKS Unia Białogard
Spójnia Świdwin
1:1
Rasel Dygowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Myślino
0:8
Olimp Gościno
Wybrzeże Biesiekierz
8:3
Jantar Siemyśl
Spójnia Świdwin
2:2
Pomorzanin Slawoborze
Rasel Dygowo
2:5
Astra Ustronie Morskie
UKS Unia Białogard
4:1
Bajgiel Będzino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Siemyśl
2:4
UKS Unia Białogard
Pomorzanin Slawoborze
0:5
Rasel Dygowo
Olimp Gościno
2:4
Spójnia Świdwin
Astra Ustronie Morskie
2:7
Wybrzeże Biesiekierz
Bajgiel Będzino
6:2
Płomień Myślino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
4:0
Wybrzeże Biesiekierz
Jantar Siemyśl
4:2
Płomień Myślino
Olimp Gościno
12:1
Pomorzanin Slawoborze
Bajgiel Będzino
1:10
Spójnia Świdwin
Astra Ustronie Morskie
0:10
UKS Unia Białogard
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
4:1
Jantar Siemyśl
Płomień Myślino
0:8
Astra Ustronie Morskie
Pomorzanin Slawoborze
4:1
Bajgiel Będzino
Rasel Dygowo
4:3
Olimp Gościno
UKS Unia Białogard
3:0*
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
1:3
Płomień Myślino
Spójnia Świdwin
1:1
Astra Ustronie Morskie
Rasel Dygowo
0:4
UKS Unia Białogard
Bajgiel Będzino
0:4
Olimp Gościno
Jantar Siemyśl
4:4
Pomorzanin Slawoborze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Slawoborze
1:1
Astra Ustronie Morskie
Olimp Gościno
6:2
Jantar Siemyśl
Rasel Dygowo
1:0
Bajgiel Będzino
Płomień Myślino
0:7
UKS Unia Białogard
Spójnia Świdwin
1:0
Wybrzeże Biesiekierz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Siemyśl
7:1
Bajgiel Będzino
Wybrzeże Biesiekierz
0:2
Pomorzanin Slawoborze
Rasel Dygowo
8:1
Płomień Myślino
UKS Unia Białogard
5:0
Spójnia Świdwin
Astra Ustronie Morskie
2:2
Olimp Gościno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
2:0
Astra Ustronie Morskie
Jantar Siemyśl
2:1
Rasel Dygowo
Pomorzanin Slawoborze
0:4
UKS Unia Białogard
Olimp Gościno
8:2
Wybrzeże Biesiekierz
Spójnia Świdwin
- : -
Płomień Myślino
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Myślino
- : -
Pomorzanin Slawoborze
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Bajgiel Będzino
Rasel Dygowo
- : -
Spójnia Świdwin
Astra Ustronie Morskie
- : -
Jantar Siemyśl
UKS Unia Białogard
- : -
Olimp Gościno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajgiel Będzino
- : -
UKS Unia Białogard
Jantar Siemyśl
- : -
Wybrzeże Biesiekierz
Pomorzanin Slawoborze
- : -
Spójnia Świdwin
Olimp Gościno
- : -
Płomień Myślino
Astra Ustronie Morskie
- : -
Rasel Dygowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Myślino
- : -
Bajgiel Będzino
Wybrzeże Biesiekierz
- : -
Astra Ustronie Morskie
Rasel Dygowo
- : -
Pomorzanin Slawoborze
Spójnia Świdwin
- : -
Olimp Gościno
UKS Unia Białogard
- : -
Jantar Siemyśl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij