III LIGA : ADAM NAGÓRSKI JUŻ TRENUJĘ Z POGONIĄ SZCZECIN!

Najlepszy strzelec III Liga Bałtyckiej, zawodnik naszego klubu Adam Nagórski wpadł w oko trenerowi " Portowców" - Czesławowi Michniewiczowi podczas meczu Vinety Wolin z Pogonią II. W spotkaniu tym Adaś błysnął formą strzelecką zdobywając dwie bramki. Spodobał się na tyle obecnemu na trybunach sztabowi szkoleniowemu Pogoni, że otrzymał zaproszenie na testy. Nagórski trenuję z pierwszym zespołem Pogoni od wtorku 24.11.2015.  Młodszy z braci Nagórskich już w ubiegłym sezonie imponował skutecznością (26 goli - król strzelców IV ligi), w bieżącym sezonie również potwierdza swoje umiejętności strzeleckie. Na półmetku trzecioligowych rozgrywek jest najlepszym snajperem w lidze (14 bramek w 15 meczach). W naszym zespole występuje starszy brat Adama - Adrian. Ci dwaj zawodnicy od wielu lat decydują o ofensywnym obliczu Vinety Wolin. Wraz z klubem awansują do kolejnych klas rozgrywkowych. W obecnym sezonie prowadzą drużynę Vikingów do wielu sukcesów. Nasz zespół plasuję się na drugim miejscu w ligowej tabeli (beniaminek!). Wszyscy związani z klubem gorąco dopingują Adama, trzymając kciuki za powodzenia podczas testów Z pewnością skala jego talentu jest ogromna. Gratulujemy Adasiowi postawy w bieżącym sezonie i liczymy na kolejne bramki...już na stadionach Ekstraklasy!