SENIORZY : LOKALNY RYWAL W V RUNDZIE PUCHARU POLSKI!

SENIORZY :  LOKALNY RYWAL W V RUNDZIE PUCHARU POLSKI!

Wydział Gier i Ewidencji ZZPN rozlosował zestaw par V Rundy Pucharu Polski ZZPN - regionu szczecińskiego. Nasz zespół trafia na dobrze znanego rywala- Gryf Kamień Pomorski. Wyznaczony termin spotkania to 28.11.2015 - godzina 12:30. Gospodarzem spotkania będzie drużyna Gryfa. Przypomnijmy, że zespół z Kamienia Pomorskiego gra obecnie w czwartej lidze i zajmuję po dwunastu kolejkach trzynastą lokatę. :Wyspiarze z Wolina po ostatnim dobrych występach plasują się na trzeciej pozycji III Ligi Bałtyckiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie pucharowe. Mecz zapowiada się tym bardziej ciekawie, że w kadrze Vinety Wolin znajduję się trzech byłych zawodników Gryfa. Z pewnością Kamil Kacperek, Kacper Wittbrodt i Ryszard Król będą  chcieli zaprezentować się jak najlepiej przeciw swoim dawnym kolegom z boiska. Stawką w tym meczu jest awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Z innych ciekawych par :

MORZYCKO MORYŃ - POGOŃ II SZCZECIN
STAL SZCZECIN - HUTNIK SZCZECIN
UNIA DOLICE  - CHEMIK POLICE
OSADNIK MYŚLIBÓRZ - ŚWIT SZCZECIN

Gryf Kamień Pomorski w poprzedniej rundzie pokonał na wyjeździe Błękitnych Trzygłów 3-2, nasz zespół dopiero od rundy V bierze udział w rozgrywkach.