III LIGA: JUŻ JUTRO V KOLEJKA! RYWALEM GKS PRZODKOWO.

V kolejka III Ligi Bałtyckiej w Wolinie zapowiada się z kilku powodów bardzo atrakcyjnie. Po pierwsze rywal. Jeden z faworytów ligi, zespół który bardzo wzmocnił się w przerwie letniej. Po drugie zarówno Vineta jak i GKS po porażkach w pierwszej kolejce, w kolejnych trzech spotkaniach są niepokonane. Po trzecie - jest to pierwsza potyczka tych zespołów w historii. Po czwarte - debiut Bartosza Ławy- najbardziej znany zawodnik na boiskach III ligi naszej grupy zagra po raz pierwszy w barwach Vinety. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Zawodnicy Vinety jak zawsze zapewniają walkę o każdy centymetr boiska. Goście z Przodkowa są na fali wznoszącej, ostatnie trzy mecz pewnie wygrali, pokonując Arkę II, Gwardię oraz deklasując Bałtyk Koszalin. Vikingowie również ostatnio punktują, remis z Drawą, wygrana z faworyzowanym Bałtykiem Gdynia i podział punktów w Koszalinie z Gwardią dają nadzieję na pozytywny wynik, również z drużyną dowodzoną przez Tomasza Letniowskiego. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion miejski w Wolinie na godzinę 17:00. Piłkarze bardzo liczą na głośny doping!