III IGA - BAŁTYK GDYNIA PO RAZ PIERWSZY W WOLINIE !

III kolejka III Ligi Bałtyckiej już dziś. Rywalem Vikingów z Wolina będzie renomowany Bałtyk Gdynia. Klub z bogatymi tradycjami piłkarskimi zagości na na naszym stadionie po raz pierwszy w historii. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 w Wolinie. Dotychczas zespół z Gdyni rozegrał dwa spotkania ligowe, notując zwycięstwo i porażkę. W pierwszej kolejce Bałtyk pokonał  GKS Przodkowo 2-1, w następnym spotkaniu uległ na Narodowym Stadionie Rugby Gwardii Koszalin 0-1. Wyspiarze w dotychczasowym dorobku mają jeden punkt i ...spory niedosyt. Zarówno w meczu z KS Chwaszczyno jak i w Drawsku z miejscową Drawą, mieli sporo sytuacji aby przechylić wynik na swoją korzyść. W dzisiejszym spotkaniu zadebiutować powinien Kajetan Pogorzelczyk, który w tygodniu trafił do nas z Pogoni II Szczecin. Wszyscy liczymy, że będzie to solidne wzmocnienie naszej ekipy. Wszystkich fanów naszej drużyny zapraszamy na godzinę 17:00 do dopingu i wspierania zawodników Vinety!