III LIGA : VIKINGOWIE NIE ZWALNIAJĄ TEMPA!

Notujemy piętnaste zwycięstwo Vinety w tym sezonie! Tym razem zdemolowali Gryf Słupsk! Świetna passa Vikingów trwa.kolejne spotkanie bez porażki stało się faktem. Stadion w Kamieniu Pomorskim ewidentnie służy naszej drużynie (4 mecze -12 pkt, bilans br. 16-3). Pierwsze minuty meczu były dość wyrównane, zawodnicy Vinety długo nie mogli znaleźć rytmu. Indywidualnymi akcjami wyróżniał się Adam Nagórski jednak brakowało precyzji . Dopiero w 37 min. ładną akcję Kamila Kacperka płaskim uderzeniem wykończył wspomniany Adam. Po chwili nasz zespół rozegrał kapitalną akcję i Kacper Wittbrodt wyłożył piłkę starszemu z braci Nagórskim -Adrian z blisko podwyższył wynik. Po przerwie przewaga Vinety jeszcze wzrosła. Sporo ożywienia wprowadzili zmiennicy - Kajetan Pogorzelczyk i Adrian Skorb. W 77. minucie akcję Adriana Nagórskiego zamknął Pogorzelczyk i uderzeniem z woleja nie dał szans najlepszemu w swojej ekipie bramkarzowi Gryfa. Nie minęły cztery minuty i mieliśmy kolejną bramkę. Tym razem świetnym dośrodkowaniem popisał się Bartłomiej Wach,a strzałem głową gola zdobył Pogorzelczyk. W 85. min było już pięć do zera. Bardzo aktywny tego dnia Kamil Zieliński w sobie tylko wiadomy sposób trafił do bramki rywala (prawie z linii końcowej!). Podsumowując mecz trzeba podkreślić dobrą, ofensywną, skuteczną grę całej drużyny. Udany powrót do bramki zaliczył Mariusz Bratkowski. W defensywie jak zwykle bardzo dobrze spisywał się Michał Adamczak. Wreszcie bardzo dobre zawody rozegrał Adam Nagórski. Gratulacje należą się całej ekipie. Podopiecznych Pawła Ozgi czeka teraz mecz wyjazdowy w Pelplinie. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższy wtorek o godz. 17:00.