III Liga : Wyspiarze pokonują Lechię! Pogorzelczyk bohaterem!

W XIII kolejce III Ligi Bałtyckiej nasz zespół pokonał rezerwy Lechii Gdańsk 2-0. Dwie piękne bramki zdobył Kajetan Pogorzelczyk. Pierwszą po kombinacyjnej akcji z Adam Nagórskim i uderzeniu z 20 metrów, drugą strzałem głową po bardzo precyzyjnym dośrodkowaniu Adriana Skorba. Cały nasz zespół pokazał olbrzymią determinację, dojrzałość i zaangażowanie. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na WIELKIE BRAWA! Zespół gospodarzy wystąpił w tym meczu wzmocniony zawodnikami z kadry ekstraklasowej drużyny Lechii. Nasza drużyna świetnie zrealizowała założenia taktyczne, mimo optycznej przewagi gospodarzy to Vikingowie stworzyli sobie zdecydowanie groźniejsze sytuację strzeleckie. Świetnie w ataku grali bracie Nagórscy, bardzo dobre zawody rozgrywał Pogorzelczyk. Cała linia obrony spisywała się bez zarzutu. a ostoją defensywy był bramkarz Mariusz Bratkowski, Jak zwykle na solidnym poziomie grali środkowi obrońcy Niewiada i Jeż, którzy wygrywali większość pojedynków z napastnikami Lechii. Do poziomu naszych stoperów dopasowali się pozostali zawodnicy i dzięki dobrej organizacji w grze możemy dopisać kolejne trzy punkty GRATULACJE !!!

LECHIA II GDAŃSK - VINETA WOLIN br. Kajetan Pogorzelczyk- dwie (8' 31').

Zwycięski skład Vinety:

Bratkowski - Łodyga, Jeż, Niewiada, Skorb - Gałecki( Wittbrodt), Ława ( Wydmuszek), Adamczak , Pogorzelczyk ( Kacperek) - Nagórski Adrian, Nagórski Adam (Chamera) oraz Rechtziegel