SENIORZY: PRZEDSTAWIAMY NOWYCH ZAWODNIKÓW.

Po bardzo udanym ubiegłym sezonie, w którym jako beniaminek zwyciężyliśmy rozgrywki w III Lidze Bałtyckiej sztab szkoleniowy postanowił dokonać kilku zmian w kadrze pierwszej drużyny. Z klubem pożegnali się obrońca Paweł Szewczykowski, który wrócił do swojej macierzystej drużyny - Chemika Police. Paweł powalczy z klubem z Polic o awans do IV ligi. Drugim zawodnikiem, który odszedł z Wolina jest Kamil Zieliński. Napastnik, który w poprzedniej rundzie zdobył dla nas 4 bramki wyjechał do Niemiec i zakotwiczył w klubie FC Blaubeuren e.V. Do drużyny zawitało zaś kilku młodych, ambitnych piłkarzy. Jednym z nich jest Oskar Fijałkowski. Wychowanek SALOS-u Szczecin urodził się w 1994 roku, jako junior przeszedł do Pogoni Szczecin, gdzie spędził ostatnich pięć lat. Kolejnym klubem w którym zagrał Oskar byli II-ligowi Błękitni Stargard. W ostatnim czasie grywał głównie w rezerwach "Portowców", miał też epizod z pierwszą drużyną, zagrał min. w sparingu z 1.FC Kaiserslautern. Oskar zdążył już zadebiutować w naszym klubie, wszedł w 46 minucie spotkania z KS Chwaszczyno. Niestety miał wielkiego pecha, po jednej z interwencji zawodnik gości spadł z całym impetem na jego kolano i spowodował naciągnięcie więzadeł. Przerwa w treningach powinna potrwać 2-3 tygodnie. "Fijał" spisywał się bardzo dobrze w meczach sparingowych, błysnął szczególnie w spotkaniu z Flotą Świnoujście w którym zdobył bramkę z ponad 30 metrów. Liczymy bardzo na tego zawodnika, jego wszechstronność oraz uderzenie z dystansu będą dodatkowym atutem drużyny. Oskar w bieżącym sezonie będzie grał z numerem 4 na koszulce. Powodzenia Oskar!